Yalla

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50 MB
  • Version 2.5.11
  • Dil Türkçe
  • Firma FYXTech Limited
Cep telefonunuzda güvenilir arkadaş ortamı isterseniz Yalla mobil uygulamasına başvurabilirsiniz.

Yeni insanlar ile tanışmak, sohbet etmek, arkadaşlık kurmak Yalla mobil uygulaması ile çok kolaydır. Uygulamayı Android cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirin. En yakından en uzağa her bölgeden kişi ile arkadaşlık kurabilir, canlı sohbet odalarında görüntülü sohbet edebilirsiniz. Uygulamamız sizlere yeni sohbetlerin yanı sıra yakınlardaki ya da dünyanın her yerinden insanlarla oyunlar oynama imkanı sağlar.

Sosyal çevrenizi genişletmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak hiç de kolay bir iş değildir. Bunu ancak Yalla mobil uygulaması ile yapabilirsiniz. Her gün binlerce canlı sohbet odalarından grup sohbet odaları edinin, odaları ülkelere veya konulara göre filtreleyin. Bu işinizi daha kolay bir hale getirecektir. 

Uzakta olan arkadaşlarınızla sanki yanınızdaymış gibi eğlenceli sohbet ortamı oluşturabilirsiniz. Heyecan verici sohbetler etmek için Yalla uygulamasını kullanın. Uygulamamız sizler için ücretsiz olarak sunuluyor. Yeni insanlar ile tanışmak için uygulamamızı kullanabilirsiniz. Binlerce konu hakkında detaylı sohbet etmek için kendinize bir arkada edinin ve başlayın. İster görüntülü sohbet edin isterseniz de sesli sohbetler gerçekleştirin. 

Yalla indir
DİĞER SÜRÜMLER