Yalla

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 116.8 MB
  • Version 2.5.1
  • Dil Türkçe
  • Firma FYXTech Limited
Yalla mobil uygulaması sayesinde canlı sohbet odalarına ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz.

IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonuza ya da tabletinize indireceğiniz Yalla mobil uygulaması sayesinde canlı sohbet odalarına girerek yeni kişiler ile görüntülü sohbet edebilirsiniz. Her binlerce canlı sohbet odasına dahil olarak yeni kişiler ile heyecan verici sohbetler edebilirsiniz. Uygulamamız oldukça kolay kullanımlı olup son derece güvenli bir sistem üzerine kurulmuştur. 

Binlerce konu hakkında ister yanınızdan ister dünyanın öbür ucundan canlı sohbet odalarına dahil olabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletmek ve yeni insanlar ile tanışmak için Yalla mobil uygulaması mükemmel bir ortamdır. Dünyanın herhangi bir yerindeki arkadaşlarınızla bire bir özel metin ve sesli sohbet gerçekleştirin. Sohbet etmenin yanı sıra arkadaşlarınız ile oyun oynama keyfini de yaşayabilirsiniz. 

Çılgın animasyonlu hediyeleri sevginizi ifade etmek için gönderebilirsiniz. Canlı sohbet odalarını konularına ve ülkelere göre filtreleyebilirsiniz. Uzakta olan arkadaşlarınızı yanınızda hissetmek için sizde Yalla mobil uygulamasını kullanın. Yeni arkadaşlar edinin, yeni sohbetlere dahil olun ve kendinize eğlenceli bir ortam oluşturmanın keyfini çıkartın. 

Yalla indir
DİĞER SÜRÜMLER